Shield (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Administration
ro: Administrare

en: Password
ro: Parolă

en: User
ro: Utilizator

en: Exceptions
ro: Excepții

en: About
ro: Despre
