Shield (8.x-1.6) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Administration
tr: Yönetim

en: Password
tr: Parola

en: Paths
tr: Yollar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Include
tr: Dahil et

en: Exclude
tr: Çıkar

en: General
tr: Genel

en: Exceptions
tr: İstisnalar

en: About
tr: Hakkında
