Shield (8.x-1.7) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Paths
cy: Llwybrau

en: User
cy: Defnyddiwr

en: General
cy: Cyffredinol
