Shield (8.x-1.7) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Paths
el: Διαδρομές

en: User
el: Χρήστης

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: General
el: Γενικά

en: Exceptions
el: Εξαιρέσεις

en: About
el: Περί
