Shield (8.x-1.7) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Exclude
gu: બાકાત

en: General
gu: સામાન્ય

en: About
gu: વિશે
