Shield (8.x-1.7) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Password
hi: कूटशब्द

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Include
hi: शामिल

en: Exclude
hi: बाहऱ कऱना

en: General
hi: सामान्य

en: About
hi: के बारे में
