Shield (8.x-1.7) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: User
hy: Օգտագործող

en: General
hy: Ընդհանուր
