Shield (8.x-1.7) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Administration
id: Administrasi

en: Password
id: Sandi

en: User
id: Pengguna

en: Include
id: Termasuk

en: Exclude
id: Kecualikan

en: General
id: Umum

en: Exceptions
id: Pengecualian

en: About
id: Tentang

en: Credentials
id: Kredensial
