Shield (8.x-1.7) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Administration
is: Stjórnun

en: Password
is: Lykilorð

en: Paths
is: Slóðir

en: User
is: Notandi

en: Include
is: Telja með

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: General
is: Almennt

en: About
is: Um
