Shield (8.x-1.7) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Administration
it: Amministrazione

en: Paths
it: Percorsi

en: User
it: Utente

en: Include
it: Includi

en: Exclude
it: Escludi

en: General
it: Generale

en: Exceptions
it: Eccezioni

en: About
it: Informazioni
