Shield (8.x-1.7) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Include
kn: ಸೇರಿಸು

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು
