Shield (8.x-1.7) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Include
my: ပါဝင်သည်

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: About
my: အကြောင်း
