Shield (8.x-1.7) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Administration
ru: Администрирование

en: Password
ru: Пароль

en: Paths
ru: Пути

en: User
ru: Пользователь

en: Include
ru: Включить

en: Exclude
ru: Исключить

en: General
ru: Общий

en: Exceptions
ru: Исключения

en: About
ru: Информация

en: Credentials
ru: Полномочия
