Shield (8.x-1.7) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Administration
sk: Administrácia

en: Password
sk: Heslo

en: Paths
sk: Cesty

en: User
sk: Používateľ

en: Include
sk: Vrátane

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: General
sk: Všeobecné

en: About
sk: Informácie o
