Shield (8.x-1.8) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Password
fi: Salasana

en: Paths
fi: Polut

en: User
fi: Käyttäjä

en: Include
fi: Sisällytä

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Exceptions
fi: Poikkeukset

en: About
fi: Tietoja

en: Credentials
fi: Tunnukset
