Shield (8.x-1.8) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Administration
gl: Administración

en: Password
gl: Contrasinal

en: Paths
gl: Rutas

en: User
gl: Usuario/a

en: Include
gl: Incluír

en: Exclude
gl: Excluír

en: General
gl: Xeral

en: Exceptions
gl: Excepcións

en: About
gl: Información
