Shield (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Password
az: Parol

en: User
az: İstifadəçi

en: Include
az: Daxildir

en: Exclude
az: Xaricdir

en: General
az: Əsas

en: Exceptions
az: Əlavələr

en: About
az: Haqqında
