Shield (8.x-1.8) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Password
eu: Pasahitza

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Include
eu: Barne

en: Exclude
eu: Baztertu

en: General
eu: Orokorra

en: About
eu: (r)i buruz
