Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Results
et: Tulemused

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Menus
et: Menüüd

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: Keys
et: Võtmed
