Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Results
id: Hasil

en: Enter the terms you wish to search for.
id: Masukkan istilah yang ingin anda cari.

en: Menus
id: Menu

en: Menu name
id: Nama menu

en: Keys
id: Kunci
