Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Enter the terms you wish to search for.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​ដែល​អ្នក​ចង់​ស្វែងរក ។

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​
