Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Enter the terms you wish to search for.
ku: تکایا ئەو وشانە پڕبکەوە کە بە دوایاندا دەگەڕێیت.

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Menu name
ku: ناوی لیسته‌
