Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Results
lt: Rezultatai

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Menus
lt: Meniu

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas
