Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Results
lv: Rezultāti

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums
