Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Results
oc: Resultats

en: Enter the terms you wish to search for.
oc: Indicar los tèrmes de recercar

en: Menus
oc: Menús

en: Menu name
oc: Nom del menú

en: Keys
oc: Clés
