Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Results
ar: النتائج

en: Enter the terms you wish to search for.
ar: أدخل العبارات التي تريد البحث عنها.

en: Menus
ar: القوائم

en: Menu name
ar: اسم القائمة
