Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Results
ca: Resultats

en: Enter the terms you wish to search for.
ca: Introduïu els termes que voleu cercar.

en: Menus
ca: Menús

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: Keys
ca: Claus
