Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Results
cs: Výsledky

en: Enter the terms you wish to search for.
cs: Zadejte hledaný termín.

en: Menus
cs: Menu

en: Menu name
cs: Název menu

en: Keys
cs: Klíče
