Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Enter the terms you wish to search for.
el: Πληκτρολογήστε τους όρους που θέλετε να αναζητήσετε.

en: Menus
el: Μενού

en: Menu name
el: Όνομα μενού

en: Keys
el: Κλειδιά
