Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Results
eu: Emaitzak

en: Enter the terms you wish to search for.
eu: Idatzi bilatu nahi dituzun terminoak.

en: Menus
eu: Menuak

en: Menu name
eu: Menu izena

en: Keys
eu: Giltzak
