Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Results
fi: Tulokset

en: Enter the terms you wish to search for.
fi: Kirjoita haluamasi hakusanat.

en: Menus
fi: Valikot

en: Menu name
fi: Valikon nimi

en: Keys
fi: Avaimet
