Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Results
fr: Résultats

en: Enter the terms you wish to search for.
fr: Saisir les termes à rechercher.

en: Menu name
fr: Nom du menu

en: Keys
fr: Clés

en: Number of results to return
fr: Nombre de résultats trouvés

en: Results configuration
fr: Configuration des résultats
