Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Results
he: תוצאות

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: Menus
he: תפריטים

en: Menu name
he: שם תפריט
