Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Results
hu: Eredmények

en: Enter the terms you wish to search for.
hu: A keresendő kifejezések megadása.

en: Menus
hu: Menük

en: Menu name
hu: Menünév

en: Keys
hu: Kulcsok
