Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Results
ja: 結果

en: Enter the terms you wish to search for.
ja: 検索したいキーワードを入力してください。

en: Menus
ja: メニュー

en: Menu name
ja: メニューの名前

en: Number of results to return
ja: 返される結果の数
