Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Results
jv: Kasilé

en: Enter the terms you wish to search for.
jv: Ketiknā tetembungan sing arep digoléki.

en: Menus
jv: Menu

en: Menu name
jv: Jeneng menu
