Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Menu name
kk: Мәзір атауы
