Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Forms
no: Skjema

en: Results
no: Resultater

en: Enter the terms you wish to search for.
no: Skriv inn ønskede søkekriterier.

en: Menus
no: Menyer

en: Menu name
no: Menynavn

en: Keys
no: Nøkler
