Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Results
pl: Wyniki

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Menus
pl: Menu

en: Menu name
pl: Nazwa menu

en: Keys
pl: Klucze

en: Number of results to return
pl: Liczba wyników do zwrócenia
