Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Results
pt: Resultados

en: Enter the terms you wish to search for.
pt: Digite os termos que você deseja procurar.

en: Menu name
pt: Nome do menu

en: Keys
pt: Chaves

en: Number of results to return
pt: Números de resultados para retornar
