Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Results
ru: Результаты

en: Enter the terms you wish to search for.
ru: Введите ключевые слова для поиска.

en: Menus
ru: Меню

en: Menu name
ru: Название меню

en: Keys
ru: Ключи
