Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Results
sk: Výsledky

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Menus
sk: Menu

en: Menu name
sk: Názov menu

en: Keys
sk: Kľúče
