Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Results
sl: Rezultati

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: Menus
sl: Meniji

en: Menu name
sl: Ime menija
