Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Enter the terms you wish to search for.
th: ใส่คำที่คุณต้องการค้นหา

en: Menus
th: เมนู

en: Menu name
th: ชื่อเมนู
