Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Results
tr: Sonuçlar

en: Enter the terms you wish to search for.
tr: Aramak istediğiniz terimleri giriniz.

en: Menus
tr: Menüler

en: Menu name
tr: Menü adı

en: Keys
tr: Anahtarlar
