Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Results
uk: Результати

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Menus
uk: Меню

en: Menu name
uk: Назва меню

en: Keys
uk: Ключі
