Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (41 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: Tags
az: Teqlər

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Never
az: Heç vaxt

en: Hostname
az: Host adı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Position
az: Vəzifə

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: Cron
az: Kron

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Language code
az: Dil kodu

en: Offset
az: Ofset

en: Tips
az: Məsləhətlər

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
