Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (54 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Tags
sk: Značky

en: Overview
sk: Prehľad

en: Tag
sk: Značka

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Options
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Never
sk: Nikdy

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Published
sk: Zverejnené

en: Authored by
sk: Autor

en: Price
sk: Cena

en: Product ID
sk: ID produktu

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: Desc
sk: Zostupne

en: Store
sk: Obchod

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Position
sk: Pozícia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Product type
sk: Typ produktu

en: Cart
sk: Košík

en: Changed
sk: Zmenené

en: Grams
sk: Gramy

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Offset
sk: Ofset

en: Tips
sk: Tipy

en: Out of stock
sk: Nie je na sklade

en: Add to cart form
sk: Formulár Pridať do košíka

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: API Settings
sk: Nastavenia API

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Asc
sk: Vzostupne

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
