Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Update
bn: আপডেট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: All
bn: সমস্ত

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Language code
bn: ভাষা কোড
