Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored by
ne: लेखक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: « First
ne: « पहिलो

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
